EK 2024 kwalificatie speelschema van maart t/m november 2023

Het EK 2024 kwalificatie speelschema is van maart tot en met november 2023. Aan het schema zullen 53 landen deelnemen, waarvan er zich 23 zullen kwalificeren.

Duitsland is als gastland automatisch gekwalificeerd en speelt geen EK 2024 kwalificatie.

De kwalificatiewedstrijden mogen op kunstgras gespeeld worden, in tegenstelling tot op het hoofdtoernooi.

Speeldagen van de EK 2024 kwalificatie

Wanneer zijn de kwalifcatiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap voetbal? De speeldagen van de EK 2024 kwalificatie zijn als volgt.

  • Wedstrijddag 1: 23 tot 25 maart 2023
  • Wedstrijddag 2: 26 tot 28 maart 2023
  • Wedstrijddag 3: 16 tot 17 juni 2023
  • Wedstrijddag 4: 19 tot 20 juni 2023
  • Wedstrijddag 5: 7 tot 9 september 2023
  • Wedstrijddag 6: 10 tot 12 september 2023
  • Wedstrijddag 7: 12 tot 14 oktober 2023
  • Wedstrijddag 8: 15 tot 17 oktober 2023
  • Wedstrijddag 9: 16 tot 18 november 2023
  • Wedstrijddag 10: 19 tot 21 november 2023

EK 2024 kwalificatie speelschema

Dit is het speelschema van de EK 2024 kwalificatie.



Speelschema kwalificatie EK 2024
do 23 maart 16:00 Poule H #1
Kazachstan Kazachstan 16:00 Slovenië Slovenië
 
do 23 maart 20:45 Poule C #2
Italië Italië 20:45 Engeland Engeland
 
do 23 maart 20:45 Poule C #3
Macedonië Macedonië 20:45 Malta Malta
 
do 23 maart 20:45 Poule H #4
Denemarken Denemarken 20:45 Finland Finland
 
do 23 maart 20:45 Poule H #5
San Marino San Marino 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
do 23 maart 20:45 Poule J #6
Bosnië-Herz. Bosnië-Herz. 20:45 IJsland IJsland
 
do 23 maart 20:45 Poule J #7
Portugal Portugal 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
do 23 maart 20:45 Poule J #8
Slowakije Slowakije 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
vr 24 maart 20:45 Poule B #9
Frankrijk Frankrijk 20:45 Nederland Nederland
 
vr 24 maart 20:45 Poule B #10
Gibraltar Gibraltar 20:45 Griekenland Griekenland
 
vr 24 maart 20:45 Poule E #11
Moldavië Moldavië 20:45 Faeröer Faeröer
 
vr 24 maart 20:45 Poule E #12
Tsjechië Tsjechië 20:45 Polen Polen
 
vr 24 maart 20:45 Poule F #13
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
vr 24 maart 20:45 Poule F #14
Zweden Zweden 20:45 België België
 
vr 24 maart 20:45 Poule G #15
Bulgarije Bulgarije 20:45 Montenegro Montenegro
 
vr 24 maart 20:45 Poule G #16
Servië Servië 20:45 Litouwen Litouwen
 
za 25 maart 15:00 Poule A #17
Schotland Schotland 15:00 Cyprus Cyprus
 
za 25 maart 18:00 Poule D #18
Armenië Armenië 18:00 Turkije Turkije
 
za 25 maart 18:00 Poule I #19
Wit-Rusland Wit-Rusland 18:00 Zwitserland Zwitserland
 
za 25 maart 20:45 Poule A #20
Spanje Spanje 20:45 Noorwegen Noorwegen
 
za 25 maart 20:45 Poule D #21
Kroatië Kroatië 20:45 Wales Wales
 
za 25 maart 20:45 Poule I #22
Andorra Andorra 20:45 Roemenië Roemenië
 
za 25 maart 20:45 Poule I #23
Israël Israël 20:45 Kosovo Kosovo
 
zo 26 maart 15:00 Poule H #24
Kazachstan Kazachstan 15:00 Denemarken Denemarken
 
zo 26 maart 18:00 Poule C #25
Engeland Engeland 18:00 Oekraïne Oekraïne
 
zo 26 maart 18:00 Poule H #26
Slovenië Slovenië 18:00 San Marino San Marino
 
zo 26 maart 18:00 Poule J #27
Liechtenstein Liechtenstein 18:00 IJsland IJsland
 
zo 26 maart 20:45 Poule C #28
Malta Malta 20:45 Italië Italië
 
zo 26 maart 20:45 Poule H #29
Noord-Ierland Noord-Ierland 20:45 Finland Finland
 
zo 26 maart 20:45 Poule J #30
Luxemburg Luxemburg 20:45 Portugal Portugal
 
zo 26 maart 20:45 Poule J #31
Slowakije Slowakije 20:45 Bosnië-Herz. Bosnië-Herz.
 
ma 27 maart 20:45 Poule B #32
Ierland Ierland 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
ma 27 maart 20:45 Poule B #33
Nederland Nederland 20:45 Gibraltar Gibraltar
 
ma 27 maart 20:45 Poule E #34
Moldavië Moldavië 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
ma 27 maart 20:45 Poule E #35
Polen Polen 20:45 Albanië Albanië
 
ma 27 maart 20:45 Poule F #36
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Estland Estland
 
ma 27 maart 20:45 Poule F #37
Zweden Zweden 20:45 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
ma 27 maart 20:45 Poule G #38
Hongarije Hongarije 20:45 Bulgarije Bulgarije
 
ma 27 maart 20:45 Poule G #39
Montenegro Montenegro 20:45 Servië Servië
 
di 28 maart 18:00 Poule A #40
Georgië Georgië 18:00 Noorwegen Noorwegen
 
di 28 maart 20:45 Poule A #41
Schotland Schotland 20:45 Spanje Spanje
 
di 28 maart 20:45 Poule D #42
Turkije Turkije 20:45 Kroatië Kroatië
 
di 28 maart 20:45 Poule D #43
Wales Wales 20:45 Letland Letland
 
di 28 maart 20:45 Poule I #44
Kosovo Kosovo 20:45 Andorra Andorra
 
di 28 maart 20:45 Poule I #45
Roemenië Roemenië 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
di 28 maart 20:45 Poule I #46
Zwitserland Zwitserland 20:45 Israël Israël
 
vr 16 juni 20:45 Poule B #47
Gibraltar Gibraltar 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
vr 16 juni 20:45 Poule B #48
Griekenland Griekenland 20:45 Ierland Ierland
 
vr 16 juni 20:45 Poule C #49
Macedonië Macedonië 20:45 Oekraïne Oekraïne
 
vr 16 juni 20:45 Poule C #50
Malta Malta 20:45 Engeland Engeland
 
vr 16 juni 20:45 Poule D #51
Letland Letland 20:45 Turkije Turkije
 
vr 16 juni 20:45 Poule D #52
Wales Wales 20:45 Armenië Armenië
 
vr 16 juni 20:45 Poule H #53
Denemarken Denemarken 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
vr 16 juni 20:45 Poule H #54
Finland Finland 20:45 Slovenië Slovenië
 
vr 16 juni 20:45 Poule H #55
San Marino San Marino 20:45 Kazachstan Kazachstan
 
vr 16 juni 20:45 Poule I #56
Andorra Andorra 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
vr 16 juni 20:45 Poule I #57
Kosovo Kosovo 20:45 Roemenië Roemenië
 
vr 16 juni 20:45 Poule I #58
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Israël Israël
 
za 17 juni 15:00 Poule G #59
Litouwen Litouwen 15:00 Bulgarije Bulgarije
 
za 17 juni 15:00 Poule J #60
Luxemburg Luxemburg 15:00 Liechtenstein Liechtenstein
 
za 17 juni 18:00 Poule A #61
Noorwegen Noorwegen 18:00 Schotland Schotland
 
za 17 juni 18:00 Poule F #62
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Estland Estland
 
za 17 juni 18:00 Poule G #63
Montenegro Montenegro 18:00 Hongarije Hongarije
 
za 17 juni 20:45 Poule A #64
Cyprus Cyprus 20:45 Georgië Georgië
 
za 17 juni 20:45 Poule E #65
Albanië Albanië 20:45 Moldavië Moldavië
 
za 17 juni 20:45 Poule E #66
Faeröer Faeröer 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
za 17 juni 20:45 Poule F #67
België België 20:45 Oostenrijk Oostenrijk
 
za 17 juni 20:45 Poule J #68
IJsland IJsland 20:45 Slowakije Slowakije
 
za 17 juni 20:45 Poule J #69
Portugal Portugal 20:45 Bosnië-Herz. Bosnië-Herz.
 
ma 19 juni 18:00 Poule D #70
Armenië Armenië 18:00 Letland Letland
 
ma 19 juni 20:45 Poule B #71
Frankrijk Frankrijk 20:45 Griekenland Griekenland
 
ma 19 juni 20:45 Poule B #72
Ierland Ierland 20:45 Gibraltar Gibraltar
 
ma 19 juni 20:45 Poule C #73
Engeland Engeland 20:45 Macedonië Macedonië
 
ma 19 juni 20:45 Poule C #74
Oekraïne Oekraïne 20:45 Malta Malta
 
ma 19 juni 20:45 Poule D #75
Turkije Turkije 20:45 Wales Wales
 
ma 19 juni 20:45 Poule H #76
Finland Finland 20:45 San Marino San Marino
 
ma 19 juni 20:45 Poule H #77
Noord-Ierland Noord-Ierland 20:45 Kazachstan Kazachstan
 
ma 19 juni 20:45 Poule H #78
Slovenië Slovenië 20:45 Denemarken Denemarken
 
ma 19 juni 20:45 Poule I #79
Israël Israël 20:45 Andorra Andorra
 
ma 19 juni 20:45 Poule I #80
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Kosovo Kosovo
 
ma 19 juni 20:45 Poule I #81
Zwitserland Zwitserland 20:45 Roemenië Roemenië
 
di 20 juni 20:45 Poule A #82
Noorwegen Noorwegen 20:45 Cyprus Cyprus
 
di 20 juni 20:45 Poule A #83
Schotland Schotland 20:45 Georgië Georgië
 
di 20 juni 20:45 Poule E #84
Faeröer Faeröer 20:45 Albanië Albanië
 
di 20 juni 20:45 Poule E #85
Moldavië Moldavië 20:45 Polen Polen
 
di 20 juni 20:45 Poule F #86
Estland Estland 20:45 België België
 
di 20 juni 20:45 Poule F #87
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 Zweden Zweden
 
di 20 juni 20:45 Poule G #88
Bulgarije Bulgarije 20:45 Servië Servië
 
di 20 juni 20:45 Poule G #89
Hongarije Hongarije 20:45 Litouwen Litouwen
 
di 20 juni 20:45 Poule J #90
Bosnië-Herz. Bosnië-Herz. 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
di 20 juni 20:45 Poule J #91
IJsland IJsland 20:45 Portugal Portugal
 
di 20 juni 20:45 Poule J #92
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Slowakije Slowakije
 
do 07 september 16:00 Poule H #93
Kazachstan Kazachstan 16:00 Finland Finland
 
do 07 september 20:45 Poule B #94
Frankrijk Frankrijk 20:45 Ierland Ierland
 
do 07 september 20:45 Poule B #95
Nederland Nederland 20:45 Griekenland Griekenland
 
do 07 september 20:45 Poule E #96
Polen Polen 20:45 Faeröer Faeröer
 
do 07 september 20:45 Poule E #97
Tsjechië Tsjechië 20:45 Albanië Albanië
 
do 07 september 20:45 Poule G #98
Litouwen Litouwen 20:45 Montenegro Montenegro
 
do 07 september 20:45 Poule G #99
Servië Servië 20:45 Hongarije Hongarije
 
do 07 september 20:45 Poule H #100
Denemarken Denemarken 20:45 San Marino San Marino
 
do 07 september 20:45 Poule H #101
Slovenië Slovenië 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
vr 08 september 18:00 Poule A #102
Georgië Georgië 18:00 Spanje Spanje
 
vr 08 september 20:45 Poule A #103
Cyprus Cyprus 20:45 Schotland Schotland
 
vr 08 september 20:45 Poule D #104
Kroatië Kroatië 20:45 Letland Letland
 
vr 08 september 20:45 Poule D #105
Turkije Turkije 20:45 Armenië Armenië
 
vr 08 september 20:45 Poule J #106
Bosnië-Herz. Bosnië-Herz. 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
vr 08 september 20:45 Poule J #107
Luxemburg Luxemburg 20:45 IJsland IJsland
 
vr 08 september 20:45 Poule J #108
Slowakije Slowakije 20:45 Portugal Portugal
 
za 09 september 15:00 Poule F #109
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 15:00 België België
 
za 09 september 18:00 Poule C #110
Oekraïne Oekraïne 18:00 Engeland Engeland
 
za 09 september 18:00 Poule I #111
Andorra Andorra 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
za 09 september 20:45 Poule C #112
Macedonië Macedonië 20:45 Italië Italië
 
za 09 september 20:45 Poule F #113
Estland Estland 20:45 Zweden Zweden
 
za 09 september 20:45 Poule I #114
Kosovo Kosovo 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
za 09 september 20:45 Poule I #115
Roemenië Roemenië 20:45 Israël Israël
 
zo 10 september 15:00 Poule H #116
Kazachstan Kazachstan 15:00 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
zo 10 september 18:00 Poule E #117
Faeröer Faeröer 18:00 Moldavië Moldavië
 
zo 10 september 18:00 Poule G #118
Montenegro Montenegro 18:00 Bulgarije Bulgarije
 
zo 10 september 18:00 Poule H #119
Finland Finland 18:00 Denemarken Denemarken
 
zo 10 september 20:45 Poule B #120
Griekenland Griekenland 20:45 Gibraltar Gibraltar
 
zo 10 september 20:45 Poule B #121
Ierland Ierland 20:45 Nederland Nederland
 
zo 10 september 20:45 Poule E #122
Albanië Albanië 20:45 Polen Polen
 
zo 10 september 20:45 Poule G #123
Litouwen Litouwen 20:45 Servië Servië
 
zo 10 september 20:45 Poule H #124
San Marino San Marino 20:45 Slovenië Slovenië
 
ma 11 september 18:00 Poule D #125
Armenië Armenië 18:00 Kroatië Kroatië
 
ma 11 september 20:45 Poule A #126
Noorwegen Noorwegen 20:45 Georgië Georgië
 
ma 11 september 20:45 Poule A #127
Spanje Spanje 20:45 Cyprus Cyprus
 
ma 11 september 20:45 Poule D #128
Letland Letland 20:45 Wales Wales
 
ma 11 september 20:45 Poule J #129
IJsland IJsland 20:45 Bosnië-Herz. Bosnië-Herz.
 
ma 11 september 20:45 Poule J #130
Portugal Portugal 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
ma 11 september 20:45 Poule J #131
Slowakije Slowakije 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
di 12 september 20:45 Poule C #132
Italië Italië 20:45 Oekraïne Oekraïne
 
di 12 september 20:45 Poule C #133
Malta Malta 20:45 Macedonië Macedonië
 
di 12 september 20:45 Poule F #134
België België 20:45 Estland Estland
 
di 12 september 20:45 Poule F #135
Zweden Zweden 20:45 Oostenrijk Oostenrijk
 
di 12 september 20:45 Poule I #136
Israël Israël 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
di 12 september 20:45 Poule I #137
Roemenië Roemenië 20:45 Kosovo Kosovo
 
di 12 september 20:45 Poule I #138
Zwitserland Zwitserland 20:45 Andorra Andorra
 
do 12 oktober 20:45 Poule A #139
Cyprus Cyprus 20:45 Noorwegen Noorwegen
 
do 12 oktober 20:45 Poule A #140
Spanje Spanje 20:45 Schotland Schotland
 
do 12 oktober 20:45 Poule D #141
Kroatië Kroatië 20:45 Turkije Turkije
 
do 12 oktober 20:45 Poule D #142
Letland Letland 20:45 Armenië Armenië
 
do 12 oktober 20:45 Poule E #143
Albanië Albanië 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
do 12 oktober 20:45 Poule E #144
Faeröer Faeröer 20:45 Polen Polen
 
do 12 oktober 20:45 Poule I #145
Andorra Andorra 20:45 Kosovo Kosovo
 
do 12 oktober 20:45 Poule I #146
Israël Israël 20:45 Zwitserland Zwitserland
 
do 12 oktober 20:45 Poule I #147
Wit-Rusland Wit-Rusland 20:45 Roemenië Roemenië
 
vr 13 oktober 20:45 Poule B #148
Ierland Ierland 20:45 Griekenland Griekenland
 
vr 13 oktober 20:45 Poule B #149
Nederland Nederland 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
vr 13 oktober 20:45 Poule F #150
Estland Estland 20:45 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
vr 13 oktober 20:45 Poule F #151
Oostenrijk Oostenrijk 20:45 België België
 
vr 13 oktober 20:45 Poule J #152
IJsland IJsland 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
vr 13 oktober 20:45 Poule J #153
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Bosnië-Herz. Bosnië-Herz.
 
vr 13 oktober 20:45 Poule J #154
Portugal Portugal 20:45 Slowakije Slowakije
 
za 14 oktober 15:00 Poule C #155
Oekraïne Oekraïne 15:00 Macedonië Macedonië
 
za 14 oktober 15:00 Poule H #156
Noord-Ierland Noord-Ierland 15:00 San Marino San Marino
 
za 14 oktober 18:00 Poule G #157
Bulgarije Bulgarije 18:00 Litouwen Litouwen
 
za 14 oktober 18:00 Poule H #158
Slovenië Slovenië 18:00 Finland Finland
 
za 14 oktober 20:45 Poule C #159
Italië Italië 20:45 Malta Malta
 
za 14 oktober 20:45 Poule G #160
Hongarije Hongarije 20:45 Servië Servië
 
za 14 oktober 20:45 Poule H #161
Denemarken Denemarken 20:45 Kazachstan Kazachstan
 
zo 15 oktober 15:00 Poule A #162
Georgië Georgië 15:00 Cyprus Cyprus
 
zo 15 oktober 18:00 Poule E #163
Tsjechië Tsjechië 18:00 Faeröer Faeröer
 
zo 15 oktober 18:00 Poule I #164
Zwitserland Zwitserland 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
zo 15 oktober 20:45 Poule A #165
Noorwegen Noorwegen 20:45 Spanje Spanje
 
zo 15 oktober 20:45 Poule D #166
Turkije Turkije 20:45 Letland Letland
 
zo 15 oktober 20:45 Poule D #167
Wales Wales 20:45 Kroatië Kroatië
 
zo 15 oktober 20:45 Poule E #168
Polen Polen 20:45 Moldavië Moldavië
 
zo 15 oktober 20:45 Poule I #169
Kosovo Kosovo 20:45 Israël Israël
 
zo 15 oktober 20:45 Poule I #170
Roemenië Roemenië 20:45 Andorra Andorra
 
ma 16 oktober 18:00 Poule F #171
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 16 oktober 20:45 Poule B #172
Gibraltar Gibraltar 20:45 Ierland Ierland
 
ma 16 oktober 20:45 Poule B #173
Griekenland Griekenland 20:45 Nederland Nederland
 
ma 16 oktober 20:45 Poule F #174
België België 20:45 Zweden Zweden
 
ma 16 oktober 20:45 Poule J #175
Bosnië-Herz. Bosnië-Herz. 20:45 Portugal Portugal
 
ma 16 oktober 20:45 Poule J #176
IJsland IJsland 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
 
ma 16 oktober 20:45 Poule J #177
Luxemburg Luxemburg 20:45 Slowakije Slowakije
 
di 17 oktober 20:45 Poule C #178
Engeland Engeland 20:45 Italië Italië
 
di 17 oktober 20:45 Poule C #179
Malta Malta 20:45 Oekraïne Oekraïne
 
di 17 oktober 20:45 Poule G #180
Litouwen Litouwen 20:45 Hongarije Hongarije
 
di 17 oktober 20:45 Poule G #181
Servië Servië 20:45 Montenegro Montenegro
 
di 17 oktober 20:45 Poule H #182
Finland Finland 20:45 Kazachstan Kazachstan
 
di 17 oktober 20:45 Poule H #183
Noord-Ierland Noord-Ierland 20:45 Slovenië Slovenië
 
di 17 oktober 20:45 Poule H #184
San Marino San Marino 20:45 Denemarken Denemarken
 
do 16 november 18:00 Poule A #185
Georgië Georgië 18:00 Schotland Schotland
 
do 16 november 18:00 Poule F #186
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 18:00 Zweden Zweden
 
do 16 november 18:00 Poule F #187
Estland Estland 18:00 Oostenrijk Oostenrijk
 
do 16 november 20:45 Poule A #188
Cyprus Cyprus 20:45 Spanje Spanje
 
do 16 november 20:45 Poule G #189
Bulgarije Bulgarije 20:45 Hongarije Hongarije
 
do 16 november 20:45 Poule G #190
Montenegro Montenegro 20:45 Litouwen Litouwen
 
do 16 november 20:45 Poule J #191
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Portugal Portugal
 
do 16 november 20:45 Poule J #192
Luxemburg Luxemburg 20:45 Bosnië-Herz. Bosnië-Herz.
 
do 16 november 20:45 Poule J #193
Slowakije Slowakije 20:45 IJsland IJsland
 
vr 17 november 16:00 Poule H #194
Kazachstan Kazachstan 16:00 San Marino San Marino
 
vr 17 november 18:00 Poule H #195
Finland Finland 18:00 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
vr 17 november 20:45 Poule C #196
Engeland Engeland 20:45 Malta Malta
 
vr 17 november 20:45 Poule C #197
Italië Italië 20:45 Macedonië Macedonië
 
vr 17 november 20:45 Poule E #198
Moldavië Moldavië 20:45 Albanië Albanië
 
vr 17 november 20:45 Poule E #199
Polen Polen 20:45 Tsjechië Tsjechië
 
vr 17 november 20:45 Poule H #200
Denemarken Denemarken 20:45 Slovenië Slovenië
 
za 18 november 15:00 Poule D #201
Armenië Armenië 15:00 Wales Wales
 
za 18 november 18:00 Poule D #202
Letland Letland 18:00 Kroatië Kroatië
 
za 18 november 18:00 Poule I #203
Wit-Rusland Wit-Rusland 18:00 Andorra Andorra
 
za 18 november 20:45 Poule B #204
Frankrijk Frankrijk 20:45 Gibraltar Gibraltar
 
za 18 november 20:45 Poule B #205
Nederland Nederland 20:45 Ierland Ierland
 
za 18 november 20:45 Poule I #206
Israël Israël 20:45 Roemenië Roemenië
 
za 18 november 20:45 Poule I #207
Zwitserland Zwitserland 20:45 Kosovo Kosovo
 
zo 19 november 15:00 Poule G #208
Hongarije Hongarije 15:00 Montenegro Montenegro
 
zo 19 november 15:00 Poule G #209
Servië Servië 15:00 Bulgarije Bulgarije
 
zo 19 november 18:00 Poule F #210
België België 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
zo 19 november 18:00 Poule F #211
Zweden Zweden 18:00 Estland Estland
 
zo 19 november 20:45 Poule A #212
Schotland Schotland 20:45 Noorwegen Noorwegen
 
zo 19 november 20:45 Poule A #213
Spanje Spanje 20:45 Georgië Georgië
 
zo 19 november 20:45 Poule J #214
Bosnië-Herz. Bosnië-Herz. 20:45 Slowakije Slowakije
 
zo 19 november 20:45 Poule J #215
Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Luxemburg Luxemburg
 
zo 19 november 20:45 Poule J #216
Portugal Portugal 20:45 IJsland IJsland
 
ma 20 november 20:45 Poule C #217
Macedonië Macedonië 20:45 Engeland Engeland
 
ma 20 november 20:45 Poule C #218
Oekraïne Oekraïne 20:45 Italië Italië
 
ma 20 november 20:45 Poule E #219
Albanië Albanië 20:45 Faeröer Faeröer
 
ma 20 november 20:45 Poule E #220
Tsjechië Tsjechië 20:45 Moldavië Moldavië
 
ma 20 november 20:45 Poule H #221
Noord-Ierland Noord-Ierland 20:45 Denemarken Denemarken
 
ma 20 november 20:45 Poule H #222
San Marino San Marino 20:45 Finland Finland
 
ma 20 november 20:45 Poule H #223
Slovenië Slovenië 20:45 Kazachstan Kazachstan
 
di 21 november 20:45 Poule B #224
Gibraltar Gibraltar 20:45 Nederland Nederland
 
di 21 november 20:45 Poule B #225
Griekenland Griekenland 20:45 Frankrijk Frankrijk
 
di 21 november 20:45 Poule D #226
Kroatië Kroatië 20:45 Armenië Armenië
 
di 21 november 20:45 Poule D #227
Wales Wales 20:45 Turkije Turkije
 
di 21 november 20:45 Poule I #228
Andorra Andorra 20:45 Israël Israël
 
di 21 november 20:45 Poule I #229
Kosovo Kosovo 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
di 21 november 20:45 Poule I #230
Roemenië Roemenië 20:45 Zwitserland Zwitserland
 

Opzet van het kwalificatie speelschema

Alle kwalificatiewedstrijden worden gespeeld op door de UEFA vastgestelde datums. Na de loting stelt de voetbalbond een wedstrijdschema op met datums en tijden voor alle groepen.

De wedstrijddagen zijn: donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag. De play-offs worden enkel gespeeld op dinsdag en donderdag. Teams uit dezelfde groep spelen op dezelfde dag.

Tussen twee wedstrijden moet een team minstens 2 dagen rust krijgen. Als een team bijvoorbeeld op donderdag voetbalde, kan het pas zondag weer de eerstvolgende kwalificatiewedstrijd spelen.

Tijden van het kwalificatie speelschema EK 2024

De tijden van het kwalificatie speelschema van het EK 2024 zijn 15:00, 18:00 en 20:45 uur.

Alleen op zaterdag en zondag wordt gespeeld om 15:00 en 18:00 uur. De wedstrijden op de overige speeldagen trappen af om 20:45 uur.

In principe worden de duels op de laatste wedstrijddag van de groep op hetzelfde tijdstip gespeeld.

Logo geprojecteerd op het veld van het Olympiastadion in Berlijn, stadion van de EK finale
Logo geprojecteerd op het veld van het Olympiastadion in Berlijn, stadion van de EK finale
Datum gepubliceerd: 27-04-2018 | Datum bijgewerkt: 26-11-2022 | Auteur:

Deel 'EK 2024 kwalificatie speelschema - wedstrijden en uitslagen'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!

Het EK 2024 kwalificatie schema van maart t/m november 2023: data, wedstrijden en uitslagen. Dit is het complete speelschema met uitslagen van de EK kwalificatie.


Over de auteur van 'EK 2024 kwalificatie speelschema - wedstrijden en uitslagen'

Patrick (auteur en webmaster)

Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.