EK 2024 speelschema - programma en uitslagen met tijden en datums

Het EK 2024 speelschema is het volledige programma met 51 wedstrijden. Op deze pagina staat het complete schema op datum en tijd, inclusief de uitslagen.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    De wedstrijden worden gespeeld van 14 juni t/m 14 juli 2024. Op dinsdag 10 mei 2022 werd het speelschema goedgekeurd door de UEFA. Duitsland opent als gastland het EK voetbal als eerste team van poule A.

    De knock-out fase bestaat uit de volgende ronden:

    • Achtste finales
    • Kwartfinales
    • Halve finales
    • Finale

    EK 2024 speelschema met uitslagen op datum en tijd





    Speelschema EK 2024
    #1) vr 14 jun 21:00 Poule A München
    Duitsland Duitsland 21:00 Schotland Schotland
     
    #2) za 15 jun 02:00 Poule A Keulen
    Hongarije Hongarije 02:00 Zwitserland Zwitserland
     
    #3) za 15 jun 02:00 Poule B Berlijn
    Spanje Spanje 02:00 Kroatië Kroatië
     
    #4) za 15 jun 02:00 Poule B Dortmund
    Italië Italië 02:00 Albanië Albanië
     
    #5) zo 16 jun 02:00 Poule C Gelsenkirchen
    Servië Servië 02:00 Engeland Engeland
     
    #6) zo 16 jun 02:00 Poule C Stuttgart
    Slovenië Slovenië 02:00 Denemarken Denemarken
     
    #7) zo 16 jun 15:00 Poule D Hamburg
    Play-offs A Play-offs A 15:00 Nederland Nederland
     
    #8) ma 17 jun 02:00 Poule D Düsseldorf
    Oostenrijk Oostenrijk 02:00 Frankrijk Frankrijk
     
    #9) ma 17 jun 02:00 Poule E Frankfurt
    België België 02:00 Slowakije Slowakije
     
    #10) ma 17 jun 15:00 Poule E München
    Roemenië Roemenië 15:00 Play-offs B Play-offs B
     
    #12) di 18 jun 02:00 Poule F Leipzig
    Portugal Portugal 02:00 Tsjechië Tsjechië
     
    #11) di 18 jun 18:00 Poule F Dortmund
    Turkije Turkije 18:00 Play-offs C Play-offs C
     
    #13) wo 19 jun 02:00 Poule A Keulen
    Schotland Schotland 02:00 Zwitserland Zwitserland
     
    #14) wo 19 jun 02:00 Poule A Stuttgart
    Duitsland Duitsland 02:00 Hongarije Hongarije
     
    #15) wo 19 jun 02:00 Poule B Hamburg
    Kroatië Kroatië 02:00 Albanië Albanië
     
    #16) do 20 jun 02:00 Poule B Gelsenkirchen
    Spanje Spanje 02:00 Italië Italië
     
    #17) do 20 jun 02:00 Poule C Frankfurt
    Denemarken Denemarken 02:00 Engeland Engeland
     
    #18) do 20 jun 02:00 Poule C München
    Slovenië Slovenië 02:00 Servië Servië
     
    #20) vr 21 jun 02:00 Poule D Leipzig
    Nederland Nederland 02:00 Frankrijk Frankrijk
     
    #21) vr 21 jun 15:00 Poule E Düsseldorf
    Slowakije Slowakije 15:00 Play-offs B Play-offs B
     
    #19) vr 21 jun 18:00 Poule D Berlijn
    Play-offs A Play-offs A 18:00 Oostenrijk Oostenrijk
     
    #22) za 22 jun 02:00 Poule E Keulen
    België België 02:00 Roemenië Roemenië
     
    #23) za 22 jun 02:00 Poule F Dortmund
    Turkije Turkije 02:00 Portugal Portugal
     
    #24) za 22 jun 15:00 Poule F Hamburg
    Play-offs C Play-offs C 15:00 Tsjechië Tsjechië
     
    #25) zo 23 jun 02:00 Poule A Frankfurt
    Zwitserland Zwitserland 02:00 Duitsland Duitsland
     
    #26) zo 23 jun 02:00 Poule A Stuttgart
    Schotland Schotland 02:00 Hongarije Hongarije
     
    #27) ma 24 jun 02:00 Poule B Düsseldorf
    Albanië Albanië 02:00 Spanje Spanje
     
    #28) ma 24 jun 02:00 Poule B Leipzig
    Kroatië Kroatië 02:00 Italië Italië
     
    #29) di 25 jun 02:00 Poule C Keulen
    Engeland Engeland 02:00 Slovenië Slovenië
     
    #30) di 25 jun 02:00 Poule C München
    Denemarken Denemarken 02:00 Servië Servië
     
    #31) di 25 jun 02:00 Poule D Berlijn
    Nederland Nederland 02:00 Oostenrijk Oostenrijk
     
    #32) di 25 jun 18:00 Poule D Dortmund
    Frankrijk Frankrijk 18:00 Play-offs A Play-offs A
     
    #33) wo 26 jun 02:00 Poule E Frankfurt
    Slowakije Slowakije 02:00 Roemenië Roemenië
     
    #36) wo 26 jun 02:00 Poule F Hamburg
    Tsjechië Tsjechië 02:00 Turkije Turkije
     
    #34) wo 26 jun 18:00 Poule E Stuttgart
    Play-offs B Play-offs B 18:00 België België
     
    #35) wo 26 jun 21:00 Poule F Gelsenkirchen
    Play-offs C Play-offs C 21:00 Portugal Portugal
     
    #38) za 29 jun 18:00 1/8 finale Berlijn
    2A 2A 18:00 2B 2B
     
    #37) za 29 jun 21:00 1/8 finale Dortmund
    1A 1A 21:00 2C 2C
     
    #40) zo 30 jun 18:00 1/8 finale Gelsenkirchen
    1C 1C 18:00 3DEF 3DEF
     
    #39) zo 30 jun 21:00 1/8 finale Keulen
    1B 1B 21:00 3ADEF 3ADEF
     
    #42) ma 01 jul 18:00 1/8 finale Düsseldorf
    2D 2D 18:00 2E 2E
     
    #41) ma 01 jul 21:00 1/8 finale Frankfurt
    1F 1F 21:00 3ABC 3ABC
     
    #43) di 02 jul 18:00 1/8 finale München
    1E 1E 18:00 3ABCD 3ABCD
     
    #44) di 02 jul 21:00 1/8 finale Leipzig
    1D 1D 21:00 2F 2F
     
    #45) vr 05 jul 18:00 1/4 finale Stuttgart
    W39 W39 18:00 W37 W37
     
    #46) vr 05 jul 21:00 1/4 finale Hamburg
    W41 W41 21:00 W42 W42
     
    #48) za 06 jul 18:00 1/4 finale Düsseldorf
    W40 W40 18:00 W38 W38
     
    #47) za 06 jul 21:00 1/4 finale Berlijn
    W43 W43 21:00 W44 W44
     
    #49) di 09 jul 21:00 1/2 finale München
    W45 W45 21:00 W46 W46
     
    #50) wo 10 jul 21:00 1/2 finale Dortmund
    W47 W47 21:00 W48 W48
     
    #51) zo 14 jul 21:00 finale Berlijn
    W49 W49 21:00 W50 W50
     

    Alle wedstrijden worden gespeeld op natuurgras van maximaal 3cm hoog. Elk team speelt één wedstrijd tegen de andere teams uit de groep. Elk team zal minstens 2 dagen kunnen rusten tussen de wedstrijden.

    De nummers 1 en 2 en de vier beste nummers 3 van alle 6 poules zullen doorgaan naar de knock-out fase.

    Openingswedstrijd en finale EK 2024

    De openingswedstrijd is op 14 juni in de Munich Football Arena in München. Een maand later wordt de finale gespeeld op 14 juli in het Olympiastadion Berlijn.

    Tijden EK 2024

    De twee halve finales en de finale staan gepland om 21:00 uur Nederlandse tijd. De overige tijden zijn 15:00 uur en 18:00 uur.

    De laatste 2 wedstrijden uit elke groep starten op hetzelfde tijdstip.

    EK-wedstrijden per stad

    Deze wedstrijden zullen verspreid worden over de verschillende stadions in Duitsland, waarbij elke stad 4 tot 6 wedstrijden mag organiseren tijdens het EK voetbal.

    Per stad zijn het volgende aantal wedstrijden gepland:

    Stad Wedstrijden
    Berlijn 6
    Keulen 5
    Dortmund 6
    Düsseldorf 4
    Frankfurt 5
    Gelsenkirchen 5
    Hamburg 5
    Leipzig 4
    München 6
    Stuttgart 5

    Download het speelschema in Excel, PDF of JPG

    Download het EK 2024 speelschema in Excel, PDF of JPG.

    EK 2024 speelschema
    Speelschema EK 2024

    Veel gestelde vragen (FAQ) over het speelschema

    Hoeveel teams doen er mee aan het EK 2024?

    Op het EK 2024 doen 24 teams mee.

    Hoeveel wedstrijden worden er gespeeld op het EK 2024?

    Op het EK 2024 worden 51 wedstrijden gespeeld, waaronder 36 groepswedstrijden en 15 wedstrijden in de knock-out fase.

    Wanneer start het EK 2024?

    Het EK 2024 start op 14 juni 2024. Op deze dag staat de openingswedstrijd op het programma.

    Wanneer eindigt het EK 2024?

    Het EK 2024 eindigt op 14 juli 2024. Op deze dag staat de finale op het programma.

    Datum gepubliceerd: 05-11-2022 | Datum bijgewerkt: 04-12-2023 | Auteur:

    Reageren


    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Het EK 2024 speelschema is het hele programma van 51 wedstrijden met tijden en datums. Dit is het volledige schema van het EK voetbal 2024 in Duitsland.


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    Amazon